Nieuws:

Voor diegene die niet bij een wedstrijd kunnen zijn is er altijd nog de Chat!

Hoofdmenu
Welcome to SC Cambuur Forum - Cambuur Online. Please login or sign up.

Recent

Leden
  • Totaal leden: 1.131
  • Latest: Pedeja
Stats
  • Totaal berichten: 404.867
  • Totaal topics: 1.959
  • Online today: 117
  • Online ever: 931 (april 03, 2026, 22:49:40)
Gebruikers Online
82 gasten, 7 leden (1 verborgen)
Pedeja, Gasgeve, zeewolde, Noordcambuur, mindra, justremco

SC Cambuur - Groningen, Zondag 8 november 14.30

Gestart door Holwerd voor Cambuur, november 01, 2015, 16:12:54

Vorige topic - Volgende topic

MotM Cambuur - Fc Groningen

Leonard Nienhuis
13 (23.2%)
Djavan Anderson
0 (0%)
Wessel Dammers
0 (0%)
Marvin Peersman
0 (0%)
Martijn van der Laan
1 (1.8%)
Erik Bakker
4 (7.1%)
Sander van de Streek
0 (0%)
Sjoerd Overgoor
0 (0%)
Furdjel Narsingh
2 (3.6%)
Martijn Barto
16 (28.6%)
Jack Byrne
20 (35.7%)

Totaal aantal stemmen: 54

Stemmen gesloten: november 15, 2015, 17:25:36

denistel

lees net dat die 4e man gister besliste dat het buitenspel was de heren op het veld
hadden het beide niet gezien.is toch helemaal niet toegestaan??

El Ma-kri-niii

Citaat van: denistel op november 09, 2015, 18:54:32
lees net dat die 4e man gister besliste dat het buitenspel was de heren op het veld
hadden het beide niet gezien.is toch helemaal niet toegestaan??
Volgens mij was het zo dat de assistent wel gezien had Barto in buitenspelpositie stond, maar niet dat hij hem raakte. Gozubuyuk gaf aan dat dit wel degelijk zo was, waardoor het alsnog buitenspel was.

Buiten dat is het wel gewoon toegestaan dat de vierde man hierin mee beslist.

wiekie1969

Citaat van: John Hiatt op november 08, 2015, 18:57:25
Na 60 minuten was het conditioneel over bij Cambuur. Arne Slot zsm bij eerste selectie.


We hewwe toch een looptrainer??? Hier heeft Arne Slot niks mee te maken.

wiekie1969

#243
Gisteren door prive omstandigheden de wedstrijd helaas niet kunnen bezoeken. Heb het dus met de samenvattingen  van fox en de nos moeten doen.

Byrne was bij elke aanval betrokken. Die moet dus ALTIJD spelen. Denk dat dit voor een ieder nu wel duidelijk is.

Helaas geef je op een kinderlijke manier de 2 tegengoals weer weg. Bij de 2-1 springen er 2 tegelijk naar de bal, Peersman en Dammers, maar die Kappelhof kan de bal simpel inkoppen. Mag nooit gebeuren in mijn ogen. Dan moet je een blok zetten.

Bij de 2-2 kan Drost helemaal vrij inschieten. Vraag mij af wie vd middenvelders heeft lopen slapen want de man staat wel heel erg vrij bij de 16.

Dan Anderson die op cambuurfront.nl verkondigd dat ie naar niemand luistert en zijn eigen koers vaart. We hewwe het hier over een hele simpele beperkte rechtsback die de handen stijf mag dichtknijpen dat ie het shirt van cambuur mag dragen. Wat een fout juh op Antonia. Dankzij Nienhuis wordt het niet 2-3. Het trieste is dat zulke figuren bij een eventuele degradatie als 1e jankend van het veld aflopen. Net als die Rosheuvel. Voor de keutel te duur die vent.

Wat ik hier op het forum lees was het verschil tussen de 1e en de 2e helft veel te groot. Dat heeft in mijn ogen overduidelijk met een gebrek aan conditie te maken. Niks meer, niks minder. Maar dat zei ik in augustus volgens mij oek al een keer.

Deze week 3 veld trainingen en 1 keer een kracht training, omdat we een vrij voetbalweekeinde hewwe.  Dit kun je toch niet serieus nemen man???




papier

Bij de gelijkmaker stond de organisatie nog niet klaar omdat Groningen goed gebruik maakt van het moment waarop de goal toch wordt afgekeurd.

Natuurlijk gaat Anderson in de fout op dat moment maar over de hele wedstrijd genomen vond ik hem niet verkeerd spelen. Komt wel goed met die knul hoor.

papier

Citaat van: Marc S op november 08, 2015, 21:38:32
We zouden hem afgemaakt hebben als hij tegen de nummer 17 met 5 verdedigers begon.

Spijker op de kop. Leuk dat Groningen de beker won en Europees voetbal speelt maar plezierig voetbal spelen ze daar naar mijn mening niet echt. Op dit moment is het wel een leuke club voor de teletekstsupporters natuurlijk. Zit zoveel meer voetbal in dat Groningen, schandalig dat ze die Vd Looi dit toe laten staan eigenlijk.

El Ma-kri-niii

Citaat van: papier op november 09, 2015, 20:10:45
Spijker op de kop. Leuk dat Groningen de beker won en Europees voetbal speelt maar plezierig voetbal spelen ze daar naar mijn mening niet echt. Op dit moment is het wel een leuke club voor de teletekstsupporters natuurlijk. Zit zoveel meer voetbal in dat Groningen, schandalig dat ze die Vd Looi dit toe laten staan eigenlijk.
Groningers zijn ook helemaal klaar met vd Looi. Ze winnen vooral thuis wel bijna altijd, maar dit gebeurt met waardeloos voetbal. Ik denk dat Groningen na de traditionele top 3 en Vitesse de beste selectie heeft, een trainer moet er dus veel meer uit kunnen halen.