Nieuws:

Voor diegene die niet bij een wedstrijd kunnen zijn is er altijd nog de Chat!

Hoofdmenu
Welcome to SC Cambuur Forum - Cambuur Online. Please login or sign up.

Recent

Leden
  • Totaal leden: 1.131
  • Latest: Pedeja
Stats
  • Totaal berichten: 404.867
  • Totaal topics: 1.959
  • Online today: 117
  • Online ever: 931 (april 03, 2026, 22:49:40)
Gebruikers Online
39 gasten, 6 leden (1 verborgen)
JantjeZ, Bankzitter, Bernardo, mathijs901, Delamere

Cambuur - dkv 15 februari 2015

Gestart door John Hiatt, januari 17, 2015, 08:31:46

Vorige topic - Volgende topic

Cambuur - dkv Man of the Match

Leonard Nienhuis
4 (4.7%)
Wout Droste
0 (0%)
Etiënne Reijnen
18 (20.9%)
Lucas Bijker
0 (0%)
Vytautas Andriuskevicius
20 (23.3%)
Mohamed El Makrini
0 (0%)
Erik Bakker
0 (0%)
Sander van de Streek
31 (36%)
Mikhail Rosheuvel
0 (0%)
Furdjel Narsingh
0 (0%)
Martijn Barto
13 (15.1%)

Totaal aantal stemmen: 84

Stemmen gesloten: februari 22, 2015, 21:42:10


John Hiatt

Kan iemand de column van Nico Dijkshoorn uit de vi van deze week hier plaatsen?

Dokkumer

Citaat van: John Hiatt op februari 18, 2015, 20:24:13
Kan iemand de column van Nico Dijkshoorn uit de vi van deze week hier plaatsen?
Morgen een mooi klusje voor een bonuspunt voor je leerlingen toch? :devil

Kuzmanovic-Apeldoorn

Heeft iemand nog de LC en het fries dagblad van maandag voor mij? Beetje lastig te krijgen hier. Dokkumer nog?  :)
Henk, held, bedankt

Dokkumer

Citaat van: Kuzmanovic-Apeldoorn op februari 18, 2015, 20:46:19
Heeft iemand nog de LC en het fries dagblad van maandag voor mij? Beetje lastig te krijgen hier. Dokkumer nog?  :)

FD heb ik, LC zal ik eens navragen.

Edit: FD is wel een beetje verfrommeld, zou dat komen omdat de bezorger vaak zo'n poetslap om de nek heeft? :devil

dizzhead

Citaat van: John Hiatt op februari 18, 2015, 20:24:13
Kan iemand de column van Nico Dijkshoorn uit de vi van deze week hier plaatsen?
Bekijk de tweet van @bogert_vd: https://twitter.com/bogert_vd/status/568000332434944000?s=09

Scc01

Citaat van: Spine op februari 18, 2015, 16:22:19
Valt nog mee dat die uierpijpers niet zeggen dat zij de sfeer maakten hier. Deden ze vorig jaar wel. Lachwekkend volk.
Dat doekje wat ze probeerden op te hangen was natuurlijk een ode aan ons. Op alle fronten afgetroefd: sfeer, passie en beleving.

Op zich wel knap dat ze 5 minuuten in dat filmpje naar voren konden toveren dat er gezongen wordt. Kreeg het idee dat ze hoogsten een minuut te horen waren.
Deze keer stond er ook niet een microfoon pal naast het uitvak gelukkig want anders denken ze weer dat ze te horen waren.....

Dokkumer

Citaat van: Scc01 op februari 18, 2015, 21:34:11
Op zich wel knap dat ze 5 minuuten in dat filmpje naar voren konden toveren dat er gezongen wordt. Kreeg het idee dat ze hoogsten een minuut te horen waren.
Deze keer stond er ook niet een microfoon pal naast het uitvak gelukkig want anders denken ze weer dat ze te horen waren.....
Dit is al het geluid geweest wat die kistkalveren gemaakt hebben, inclusief de "mooh" bij een gemiste kans en het gejuich van 20 seconden nadat ze scoorden.

John Hiatt

Citaat van: Dokkumer op februari 18, 2015, 20:33:03
Morgen een mooi klusje voor een bonuspunt voor je leerlingen toch? :devil

Morgen cursus!

Dokkumer

Citaat van: John Hiatt op februari 18, 2015, 21:37:11
Morgen cursus!
Even via de digitale lesomgeving een extra opdracht invoeren, inclusief posten op COL :devil
Van dat scheef kijken naar die foto (zie link eerder) heb ik allang schele hoofdpijn gekregen

Shar

Citaat van: Dokkumer op februari 18, 2015, 21:36:04
Dit is al het geluid geweest wat die kistkalveren gemaakt hebben, inclusief de "mooh" bij een gemiste kans en het gejuich van 20 seconden nadat ze scoorden.

Heerlijk om te zien hoe die lui na die goal juichen en middelvingers opsteken, wetende dat ze een minuutje later al de tweede tik krijgen van Cambuur. Alleen jammer dat ze dat niet even meegenomen hebben op dat filmpje.

Dokkumer

Citaat van: Shar op februari 18, 2015, 21:50:46
Heerlijk om te zien hoe die lui na die goal juichen en middelvingers opsteken, wetende dat ze een minuutje later al de tweede tik krijgen van Cambuur. Alleen jammer dat ze dat niet even meegenomen hebben op dat filmpje.
Ghehe.. Ach wij (Ruppppert) zet er ook geen tegengoals op, dus daar kan ik me niet druk om maken.
Verder wel lachwekkend hoeveel van die mestbeffers meteen hun hoofd richting Noord draaien terwijl ze altijd roepen dat wij meer met hen bezig zijn dan zij met ons...

Verder had ik nog wel willen zien hoe zij loeiend en blatend op veetransport werden gezet :devil

CambuurAmersfoort

Geweldige column van Dijkshoorn. Kippenvel toen ik m las!

hobbes

Citaat van: CambuurAmersfoort op februari 18, 2015, 21:57:13
Geweldige column van Dijkshoorn. Kippenvel toen ik m las!

Ben benieuwd. Hij heeft ook wel wat met Leeuwarden

dizzhead

CiteerCafé de cactus


Ik moet even mijn zondagmiddag met u delen. Ik reed naar Hengelo om op te treden in Café de Cactus en zette om 12.30uu de radio aan. Voetbal op de radio is het fijnste voetbal. Je kunt er zelf de beelden bij bedenken. Bijvoorbeeld de legendarische Dennis Bergkampdiarree-aanval van Jack van Gelder. Toen ik die hoorde (dennis bergkamp, dennis bergkamp etc. etc.) zag ik ze meteen voor me, Dertien Dennis Bergkamps, zeijgend op het veld. Balen. Ze moeten na het toernooi met z'n allen in een busje terug naar nederland, omdat Dennis Bergkamps niet durven te vliegen.
Dat heb je alleen bij een radioverslag. Op de televisie liggen er zes spelers op elkaar of doen ze een raar dansje en daar moet je dan wel naar kijken, of je wilt of niet. IN de auto, met de radio aan, zie je de euforie na een doelpunt heel anders voor je. Zoals je het zelf wilt. Fijner. Volkser.
Maar goed, zondagmiddag. IN het radioprogramma Perstribune was NOC*NSF-directeur Gerard van Dielessen aan het woord. Hij legde uit dat het bezoek van Vladimir Poetin vorig jaar aan het Holland Heineken House achteraf misschien niet helemaal in orde was geweest. Ik schreeuwde door hem heen. Nee, lulletje, dat wa vooraf al helemaal niet in orde. Een Holland Heineken House hoort niet in een land te staan waar ze homo's naar een werkkamp sturen. Het directeurtje kwekte vrolijk door. Hij legde uit dat het dan wel om homo's ging, maar zo erg als nu, met de neergeschoten MH17, was het toen niet geweest. Weer schreeuwde ik. Naakt moet je! Naakt op je buik moeten ze je zestienhonderd kilometer door de toendra trekken!
Het mannetje legde uit dat hij al heel goede gesprekken had gehad in Rio de Janeiro over de huisvesting van de atleten in 2016. Hij zat er deze keer bovenop. Daarna werd hij onderbroken. Er was nieuws uit Leeuwarden. Mijn vriendin keek me aan. Ze hield me in de gaten. Er was binnen enkele minuten al gescoord in het duel SC Cambuur-SC Heerenveen (note van overschrijver: Excuus, ik schijf over).
Op de achtergrond hoorde ik het stadion kolken. De reporter ter plekke moest schreeuwen om erbovenuit te komen. ''Wat een begin zeg...'
Daarna mocht het mannetje weer wat zeggen. Hij had in Rio de hotels... Weer werd hij onderbroken. Er was gescoord in Leeuwarden. Mijn vriendin vroeg of ik een broodje wilde. Probeerde mij af te leiden. Ik zweeg en luisterde. Ik hoorde de verslaggever voetbalfeest, unieke sfeer, en legendarische opening zeggen. Ik verheugde me op het olympische manfiguurtje.
Ik wist hoe het was gegaan. Die had zich al de hele zaterdagavond en zondagochtend verheugd op zijn interview. Uitleggen hoe hij de wereld overvliegt en op bedden gaat zitten om te kijken of ze niet te hard of te zacht zijn. Het glamoureuze leven van een directeur die - alles natuurlijk in dienst van de topsport - kijkt hoe het licht binnenvalt op de kamer van een kansloze Nederlandse atleet. En die moest opeens concurreren met De Moeder Aller Wedstrijden.
Weer deed hij een poging. 'Ja, het is veel reizen in mijn baan en ....' Opnieuw een onderbreking. Een orkaan van geluid. Vaag verstaandbaar commentaar. 'Cambuur, oh Cambuur! Drie doelpunten in zeven minuten. Deze wedstrijd krijgt van mij nu al een 10.'
Ik parkeerde de auto aan de kant van de weg en zette de radio uit. Ik zweeg. Keek naar het voorbijrazende verkeer. Mijn vriendin probeerde zo zacht mogelijk het papier van een sandwich af te halen. Zo zaten we daar, een minuut of vijf. 'Gaat het een beetje', vroeg zij. Ik knikte. Maar het ging helemaal niet. Ik reed naar Hengelo en ik had in Leeuwarden po de tribune kunnen zitten. Dubbele afspraak. En het optreden ging voor.
Ik voelde mij daar, in de auto, als iemand die vlak voor de maanlanding in slaap sukkelt. Als de man die net de andere kant op kijken als Janet Jackson haar tepel laat zien. Ik wist nu hoe de man zich voelde die de Beatles niet contracteerde. Ik had bij SC Cambuur op de tribune kunnen zitten. Alles was geregeld.
'Drie doelpunten in zeven minuten, is dat weleens eerder voorgekomen', vroeg mijn vriendin. Ik schudde van nee. 'Zo te horen zijn ze er blij mee daar. Maar Hengelo, dat is ook heel leuk (  :_schater  ). Of je nu in Café de Cactus staat of tussen duizenden huilende mannen die een leven lang hebben gewacht op zo'n wedstrijd, wat maakt het uit?'
Ze stopte toen ze mijn traan zag. Dik en zwaar hing-ie aan mijn ooglid en daar ging-ie, richting kin. Daar zat ik, columnist van een voetbaltijdschrift, en ik was niet in Leeuwarden. Onvergeeflijk, lezers. Ik had daar moeten zijn. Voor u. Maar toch vooral voor mijzelf. En wat zou ik daar mijn best hebben gedaan onpartijdigheid te veinzen, maar dat zou me nooit zijn gelukt. Mijn vriend Jacco, die de kaartjes voor me had geregeld, begon met te sms'en. 'Wat een begin. We staan voor. Oh man, Nico, je mist wat.'
Ik ben uitgestapt en naar de kant van de weg gelopen. Daar lag een tak. Ik hen die tak opgepakt en heb er de snelweg mee geslagen. Bijna tien minuten lang. Pang, pang. Mijn vriendin keek vanuit de auto hoe ik de stok steeds weer optilde en dan sloeg. Al sik het asfalt raakte, schreeuwde ik: "Klootzak! Ja, jij Dijkshoor, met je gitaartje. Lulletje! Jezus man, klootzak dat je er bent, de neten voor je.'


Na een kwartier ben ik weer ingestapt en zijn we naar Hengelo gereden. Het was een fijne kroeg en een geweldig publiek. Er was soep voor iedereen. 's Avonds reden we terug naar huis. Mijn vriendin zei: 'Er is niet meer gescoord. Je hebt verder niets gemist.' Ik knikte. Maar ik wist wel beter. Want muziek maken in volle kroeg is mooi. Soep in een café is mooi. Maar het allermooiste is een Friese derby en dat de thuisclub Cambuur wint. Een leven lang zal dit knagen.



:proost