Nieuws:

Voor diegene die niet bij een wedstrijd kunnen zijn is er altijd nog de Chat!

Hoofdmenu
Welcome to SC Cambuur Forum - Cambuur Online. Please login or sign up.

Recent

Leden
  • Totaal leden: 1.131
  • Latest: Pedeja
Stats
  • Totaal berichten: 404.867
  • Totaal topics: 1.959
  • Online today: 117
  • Online ever: 931 (april 03, 2026, 22:49:40)
Gebruikers Online
100 gasten, 6 leden (1 verborgen)
zeewolde, Noordcambuur, mindra, justremco, DeBruyne

Twente-Cambuur.

Gestart door speculeter, mei 02, 2019, 14:42:54

Vorige topic - Volgende topic

Noordcambuur

Citaat van: sunderland op mei 04, 2019, 12:56:46
Klopt allemaal. Slecht is slecht en goed is goed. Waarom we gister bijna wonnen was omdat we opeens niet meer met de handrem er op speelden. Die handrem komt toch echt bij ts vandaan.
en er is maar een die schuldig is en dat is Hake.
Waarom moet je de spelers met zoveel opdrachten het veld insturen de spelers weten zelf ook wel wat ze moeten doen.

sunderland

Citaat van: Bankzitter op mei 04, 2019, 09:09:28
Het voetbalt een stuk makkelijker voor Maulun samen met ervaren spelers als Schilder en Jansen dan als met types als Boelage , vd Beemd en Schindler. Les voor volgend jaar: voldoende ervaring en kwaliteit in de as. Dat trekt het niveau van de rest omhoog.
zo is het !! Tis geen abracadabra. Zet een as neer met een paar individuele spelers op de flank. Speel je sowieso top 3 met ook nog eens aantrekkelijk voetbal.

sunderland

Citaat van: Noordcambuur op mei 04, 2019, 13:19:45
en er is maar een die schuldig is en dat is Hake.
Waarom moet je de spelers met zoveel opdrachten het veld insturen de spelers weten zelf ook wel wat ze moeten doen.
schreef het gister ook al. Je kent Twente en je weet dat hun linksback maar wat doet. Veld is groot dan zet je toch Kallon daar neer. Altijd toch beter dan Kippersluis op zo,n moment. Wat die let in de aanval doet is mij ook een raadsel. Hake denkt heel anders

speculeter

Citaat van: sunderland op mei 04, 2019, 13:19:16
Jammer dat hamdaoui opbloeid. Was mooi uit beeld dus ik dacht dat we hem misschien konden halen. Vd belt was vroeger altijd goed om zulk soort spelers op dood spoor te halen
een goede TD had Hamdaoui al bij Telstar weggeplukt.
Hoop dat ze deze zomer wel zaken doen in Velsen

sunderland

Citaat van: speculeter op mei 04, 2019, 13:34:45
een goede TD had Hamdaoui al bij Telstar weggeplukt.
Hoop dat ze deze zomer wel zaken doen in Velsen
ook te laat. Egels Sparta Nec Roda Nac slapen ook niet en betalen meer.

speculeter

Citaat van: sunderland op mei 04, 2019, 13:44:44
ook te laat. Egels Sparta Nec Roda Nac slapen ook niet en betalen meer.
doel meer op Ondaan en Monteiro.
Hamdaoui gaat weer terug naar de Graafschap toch?

justremco

Citaat van: speculeter op mei 04, 2019, 13:53:14
doel meer op Ondaan en Monteiro.
Hamdaoui gaat weer terug naar de Graafschap toch?

Hamdaoui konden we gewoon ophalen in Doetinchem maar onze TD en TS zagen meer in een Urugyaan die nu opeens geen buitenspeler blijkt te zijn ?

speculeter

Als TD nou eens meer met onze tips doet.
Hebben wij volgend seizoen leuk team staan :y

666

Gisteren bij de wedstrijd geweest, mooi spandoek van de Twentesupporters. Nog mooier was het dat hij niet naar beneden wilde  :_schater. Het was wel weer op zijn cambuurs dit seizoen. Bijna de hele wedstrijd niet goed maar de laatste minuten weer genoten.

Ciganiks is een balafpakker die op de zijkant speelt, daar begrijp ik echt niks van. Jansen vond ik deze wedstrijd ook niet altijd goed, er was sowieso veel (onnodig) balverlies. Ik zou beginnen met Kallon voor ciganiks. Maulun vind ik steeds beter spelen en toch ook weer genoten van schilder.

Een tip voor Hake, begin eens wat vrijer te spelen. Dat defensieve ben ik wel eens klaar mee, als je vrijer speelt heb je ook wat meer aansluiting naar voren toe zoals het laatste kwartier.
Je kunt beter ten onder gaan met je eigen visie dan met de visie van een ander

denistel

spelen ten eerste om niet te verliezen maar als je dan steeds achter komt moet
je wel aanvallender spelen en dan worden we ook gevaarlijk en maak je goals.
dus zeer benieuwd of we tegen almere dat een 8-0 om de oren kreeg de lef
hebben om wel vol aan de bak te beginnen.

speculeter

Met Hake gaat dat niet gebeuren Otto.
Vorig jaar vergeten in de nacompetitie?