Nieuws:

Voor diegene die niet bij een wedstrijd kunnen zijn is er altijd nog de Chat!

Hoofdmenu
Welcome to SC Cambuur Forum - Cambuur Online. Please login or sign up.

Shoutbox


Recent

Leden
  • Totaal leden: 1.131
  • Latest: Pedeja
Stats
  • Totaal berichten: 404.867
  • Totaal topics: 1.959
  • Online today: 117
  • Online ever: 931 (april 03, 2026, 22:49:40)
Gebruikers Online
  • Users: 1
  • Guests: 84
  • Total: 85
  • fred
84 gasten, 1 lid
fred

Nieuwe trainer

Gestart door Noordcambuur, oktober 13, 2017, 23:00:03

Vorige topic - Volgende topic

PePe

Eigenlijk moet Cambuur nu eerst een TD voor de komende jaren aanstellen.
Foeke verlengen, of een nieuwe aanstellen.
Deze wordt verantwoordelijk voor het technische beleid.
Deze TD moet een nieuwe trainer aannemen.

De Gast

Citaat van: J.v.G. op november 02, 2022, 10:08:26
Dat kan en mag, ik hoop het wel, ook al alleen om een frisse wind door de club te krijgen. Weg met bepaalde afspraken en  privileges van spelers iedereen op 0 beginnen. Als voorbeeld Bergsma aanvoerder maken en Jacobs heeft het in het verleden goed gedaan, maar nu bijna hopeloos maar speelt op basis van het verleden dat is dan voorbij. :thumbsup

Als Bosbaard ballen heeft grijpt hij nu al in. Dan hoeft de nieuwe trainer niet nog eens een paar wedstrijden aan te zien om in te grijpen.
Zwakke plekken eruit halen, paar omzettingen en dan speel je gewoon middenmoot!

J.v.G.

#1712
Sjors Ultee op drempel bij SC Cambuur, het wachten is op de handtekening: 'Het is beter voor een nieuwe coach om later in te stappen dan per direct'

Sjors Ultee wil naar SC Cambuur en Cambuur wil Sjors Ultee: de twee partijen zijn nog steeds met elkaar in gesprek. Een prangende vraag is nu nog wanneer Ultee zal beginnen. Technisch manager Foeke Booy: ?In dit geval zal de timing van het aanstellen in de winterstop veel beter kunnen gaan uitpakken dan wanneer je dat per direct zou doen.?

Marissa de Jong ? Vandaag, 11:50 ? Sport

Alles wijst erop dat Ultee vanaf de winterstop voor de spelersgroep zal staan. Immers: beginnen v??r NEC-thuis, dat is al vrij kort dag. Daarbovenop treft Cambuur volgende week Feyenoord in de Kuip, een wedstrijd waarin de ploeg normaal gesproken niet veel kans maakt, en staat de Friese derby op het programma: altijd een wedstrijd op zich.

Het is aan Ultee of hij zijn vingers gelijk al aan die wedstrijden wil gaan branden. Booy wil totdat er een handtekening staat nog niet ingaan op namen, maar snapt wel dat een nieuwe trainer niet staat te springen om nu gelijk te starten: ?Hij loopt niet weg voor drie belangrijke wedstrijden, maar zijn invloed zal daarin nihil zijn, dus het is beter voor een nieuwe coach om later in te stappen dan direct.?

Aan de bereidheid van beide kanten ligt het niet: Cambuur kan en wil wachten op Ultee. Assistenten Pascal Bosschaart en Martijn Barto namen de honneurs al vaker waar dit seizoen en zouden dat nog prima drie wedstrijden kunnen doen. In dat geval zou de 35-jarige Utrechter in de winterstop rustig in kunnen stromen. ?Pascal en Martijn hebben ook wel voor hetere vuren gestaan, dus die kunnen die wedstrijden prima oppakken?, aldus Booy.

Nieuwe trainer kan ?heel goed zijn stempel gaan drukken? in deze lange winterstop

Hij benadrukt dat deze winterstop een andere winterstop is dan andere jaren, omdat deze vanwege het WK in Qatar een stuk langer is. ?Eigenlijk een soort tweede voorbereiding zoals we die in de zomer hebben. Die aanloop naar de tweede fase is veel langer en groter dan het ooit is geweest, daarin kan een nieuwe trainer heel goed zijn stempel gaan drukken.?

Wel is duidelijk dat Cambuur in Ultee geen ?tijdelijke? optie ziet, puur om het seizoen af te maken. De club wil naar verluidt de trainer een contract voor 2,5 jaar aanbieden. ?Het is in ieder geval niet voor alleen dit seizoen?, stelt Booy.

Mogelijk goed nieuws voor de huidige Cambuur-assistenten is dat Ultee niet per se zijn assistent Rob Alflen mee wil nemen naar zijn nieuwe club. Alflen werd tegelijk met Ultee ontslagen bij Fortuna. Bosschaart en Barto beschikken beiden over een aflopend contract bij Cambuur.

Ultee werd begin dit seizoen al na drie wedstrijden de laan uit gestuurd bij Fortuna. De 4-1 nederlaag tegen uitgerekend Cambuur was de druppel. Inmiddels staat de 40-jarige Spanjaard Julio Vel?zquez aan het roer bij de Limburgse club.

De Gast

2,5 jaar. Eindeloos vertrouwen dus. Bijzonder.

Destroyer

** Poolwinner 18/19 - 21/22

hobbes

Citaat van: De Gast op november 02, 2022, 12:16:16
2,5 jaar. Eindeloos vertrouwen dus. Bijzonder.

Bijzonder omdat?

sunderland

Het lijkt erop dat het doordrukken is van Foeke en dat het nu geen goed moment is is ook zwak. Wij hebben per direct 1 nodig want er zijn nog 9 punten te verdienen. Nu krijg je dus ook dat de spelersgroep het ook niet zo nauw neemt omdat zij ook zo gaan denken van laat maar er komt over2 maand toch een nieuwe. Nee daar hoor je Foeke nu niet over

J.v.G.

Citaat van: sunderland op november 02, 2022, 12:29:49
Het lijkt erop dat het doordrukken is van Foeke en dat het nu geen goed moment is is ook zwak. Wij hebben per direct 1 nodig want er zijn nog 9 punten te verdienen. Nu krijg je dus ook dat de spelersgroep het ook niet zo nauw neemt omdat zij ook zo gaan denken van laat maar er komt over2 maand toch een nieuwe. Nee daar hoor je Foeke nu niet over
Over twee weken!

sunderland

Dan gaat de knop bij mij om en wens ik Ultee het allerbeste en hoop ik dat ie stunt net als vorig seiz bij Fortuna door ons erin te houden al hoeft het voor mij niet net zo spannend te worden. Voor de rikketik is dat niet goed  |:)

sunderland



sunderland

Citaat van: J.v.G. op november 02, 2022, 12:40:56
7 punten |:)
tja dan roeptoetert iedereen weer waarom een nieuwe

J.v.G.

Citaat van: sunderland op november 02, 2022, 12:42:09
tja dan roeptoetert iedereen weer waarom een nieuwe
Zal dat niet wat meevallen?

zeewolde

Citaat van: J.v.G. op november 02, 2022, 12:40:56
7 punten |:)
waarom denk je dat we gelijk spelen tegen NEC? :(


:devil

Mike SCC

Citaat van: zeewolde op november 02, 2022, 13:08:45
waarom denk je dat we gelijk spelen tegen NEC? :(


:devil

Omdat zij 2 op de 3 wedstrijden gelijkspelen  :koffie