Nieuws:

Voor diegene die niet bij een wedstrijd kunnen zijn is er altijd nog de Chat!

Hoofdmenu
Welcome to Cambuur Online. Please login or sign up.

Shoutbox


Recent

Leden
Stats
  • Totaal berichten: 404.805
  • Totaal topics: 1.956
  • Online today: 20
  • Online ever: 931 (april 03, 2026, 22:49:40)
Gebruikers Online
11 gasten, 1 lid
Voorstopper

nieuwe spelers

Gestart door sunderland, mei 21, 2013, 21:36:01

Vorige topic - Volgende topic

Whoestemen


Noordcambuur


Fish!!!

Wat is t hier altijd negatief zeg.
Jong Ajax, prima speler. Goede intellectuele gast zo te horen. Is t weer dat er uit contract weinig vertrouwen spreekt, man man, alsof je bij de onderhandelingen was.
Misschien wil ie zelf niet langer?. Misschien kost drie jaar teveel?. Man man wees eens blij met iets nieuws?. Als alles n zooitje is dan blijf je toch lekker thuis ofzo?

Amen

Trainert!

Citaat van: Korezev op juli 08, 2025, 21:35:35
Volgens ben jij met je negatieve maatje TRAINERT de simpele zielen hier


Kritisch noem je dit, maar dat snap jij niet.

upweer

Mooiman!
Mag wel meer bij, altijd leuk

Lore

Citaat van: Trainert! op juli 08, 2025, 21:55:29

Kritisch noem je dit, maar dat snap jij niet.

Jij noemt het kritisch, maar dat snap jij niet

justremco

Dinsdag is Jermoumi medisch gekeurd. Hij tekent in Leeuwarden een contract voor ??n jaar met een optie voor nog een jaar. Wanneer de 20-jarige Leidenaar voor het eerst met de ploeg van Henk de Jong zal meetrainen, is nog even afwachten.
Toch moet Cambuur misschien de transfermarkt op voor n?g een rechtsback. Afgelopen winter was er al concrete interesse in Mercera vanuit Itali?, en volgens technisch manager Lars Lambooij zijn er ook nu weer clubs die serieuze belangstelling voor hem hebben.
Hetzelfde geldt voor Benjamin Pauwels. De kans is groot dat hij deze zomer nog een transfer zal maken. Daarom ori?nteert Cambuur zich ook al op een vervanger voor Pauwels op de linksbuiten.
Daarnaast is Lambooij ook nog bezig met een nieuwe rechtsbuiten ?n een centrale verdediger. Op een van die posities is Cambuur dichtbij een versterking. Lambooij wil niet zeggen om welke speler het gaat. "Maar we zijn vergevorderd met nog iemand."
Verder gaat hij deze week in gesprek met Kian Visser. De Leeuwarder spits is op proef bij de club uit zijn geboorteplaats en zowel trainer Henk de Jong als Lambooij zien toekomst in Visser.
Eerder heeft de 23-jarige aanvaller al laten doorschemeren dat hij graag bij Cambuur wil spelen, dus de verwachting is dat de onderhandelingen slechts een formaliteit zullen zijn.

Omrop

gobo

Citaat van: Trainert! op juli 08, 2025, 21:55:29

Kritisch noem je dit, maar dat snap jij niet.
Jij noemt altijd zeiken en zeuren kritisch?  Bijzonder. Ik heb nog nooit iets positiefs van je gezien.
As de slager spreekt, mut de wurst um stilhouwe....

Trainert!

Citaat van: gobo op juli 08, 2025, 22:58:45
Jij noemt altijd zeiken en zeuren kritisch?  Bijzonder. Ik heb nog nooit iets positiefs van je gezien.


Blijkbaar lees jij alleen de 'negatieve' berichten. Ik zal je naam de volgende keer wel even plaatsen bij een voor jou positief bericht.

Bankzitter

Er wordt hier door sommigen gedaan alsof er hele bijzondere en onbegrijpelijke dingen gebeuren met contracten en blessures en dergelijke maar het gaat hier gewoon zoals bij honderden andere clubs ... soms een voltreffer, soms een misser of pech. Zelden iets om een heel opgewonden over te doen .. ja Afolabi was een bizar geval, maar verder vrij normale keuzes op technisch gebied.

mark1989

En als club moet soms ook risico durven nemen met spelers. Je weet zeker dat sommige aankopen mislukken. Maar is op voorhand niet altijd te voorspellen. En de echt grote talenten pluk je als Cambuur niet zomaar bij jong ajax weg. Dus je pakt spelers die transfervrij zijn en wel potentie hebben. Ze hebben hem vast goed bekeken. mss gehaald voor de concurrentie. zodat je achterin wat meer mogelijkheden hebt.

moodygrunn

In Henk en Sandor we trust

Leeuwarder94

#56322
Citaat van: moodygrunn op juli 09, 2025, 08:07:30
https://www.aftonbladet.se/sportbladet/fotboll/a/VzA9B1/sandviken-ar-nara-att-salja-oscar-sjostrand-till-sc-cambuur

Blijkbaar zijn we bijna rond met een Zweedse linksbuiten

Jonge gozer (20) voor de linksbuiten inderdaad. Afgelopen 2 seizoenen 47 gespeeld, 8 goals 5 assists. Lijkt ook wel op rechts te kunnen spelen.

Wordt gesproken over een verkoop dus Cambuur zal een bedrag gaan betalen. Hij ligt nog tot 31 dec 2027 vast namelijk. Wordt genoemd dat het in de komende weken waarschijnlijk rond komt.
De wens is de vader van de gedachte

Tanjajeah

Citaat van: Leeuwarder94 op juli 09, 2025, 08:15:36
Jonge gozer (20) voor de linksbuiten inderdaad. Afgelopen 2 seizoenen 47 gespeeld, 8 goals 5 assists. Lijkt ook wel op rechts te kunnen spelen.

Wordt gesproken over een verkoop dus Cambuur zal een bedrag gaan betalen. Hij ligt nog tot 31 dec 2027 vast namelijk. Wordt genoemd dat het in de komende weken waarschijnlijk rond komt.

Is behoorlijk multi-functioneel, vorig seizoen op 6 verschillende posities gespeeld:

Played as...           
Right Winger   7   -   -
Left Winger   7   3   2
Left Midfield   4   -   -
Central Midfield   3   1   1
Centre-Forward   2   -   -
Left-Back           1   -   -


Gasgeve

Citaat van: Tanjajeah op juli 08, 2025, 16:29:28
Ik zet dit even hier neer. :devil

Diyae Jermoumi
Blessures, dagen afwezig
Gemiste wedstrijden
23/24   210 dagen      26      >knieblessure
22/23   90 dagen      10      >knieblessure
Moet je die van Virgil van Dijk ook eens opzoeken. Toch de beste verdediger van de wereld geworden, ondanks zijn knieblessures.