Nieuws:

Voor diegene die niet bij een wedstrijd kunnen zijn is er altijd nog de Chat!

Hoofdmenu
Welcome to Cambuur Online. Please login or sign up.

Shoutbox


Recent

Leden
  • Totaal leden: 3.710
  • Latest: Pedeja
Stats
  • Totaal berichten: 404.840
  • Totaal topics: 1.958
  • Online today: 81
  • Online ever: 931 (april 03, 2026, 22:49:40)
Gebruikers Online
28 gasten, 3 leden
Voorstopper, TheDutchman, gobo

Damiano Schet

Gestart door Collingwood, september 09, 2014, 16:58:09

Vorige topic - Volgende topic

YellowBlue

Citaat van: Vedetski op februari 26, 2015, 18:32:48
Moeizaam seizoen zomeraanwinst Cambuur waarschijnlijk al voorbij
Donderdag, 26 februari 2015 om 14:42

Henk de Jong moet het in het restant van het seizoen stellen zonder Damiano Schet. De rechtervleugelaanvaller heeft op de training een liesbreuk opgelopen en lijkt tot de zomer niet inzetbaar. Dat meldt SC Cambuur donderdagmiddag via de officiële kanalen.
De 24-jarige aanvaller, die begin september overkwam van AEK Larnaca, kent daarmee een zeer teleurstellend eerste jaar in Friesland. Tot op heden deed hij namelijk pas vijf keer mee in de hoofdmacht, waarvan drie keer in de Eredivisie. Zijn totaal aantal speelminuten in de competitie staat op 180.
Het is dan ook zeer de vraag of Cambuur verder zal gaan met de ex-speler van onder meer Haarlem en RKC Waalwijk. De club heeft wel de optie om het komende zomer aflopende contract van Schet met één jaar te verlengen.

Bron: voetbalzone.nl

aiaiaia wat een aderlating!  8)

drg

Sneu voor hem, nou krijgt ie helemaal geen kans meer om wat te laten zien.

Maar lullig gezegd verliezen wij er niets mee.

Collingwood

Inderdaad jammer voor hem. Hij kan nu waarschijnlijk fluiten naar een contractverlenging (voor zover dat niet al het geval was).
Kalmte alleen kan u redden.

Galdiano

Ideale speler voor de beloften. Laat hem maar met amateurcontract revalideren en mooi in beloftes laten spelen/invallen.

Misschien zal het ooit nog wat worden.
When you're good no-one remembers, when you're bad no-one forgets

Collingwood

Citaat van: Galdiano op februari 27, 2015, 11:56:22
Ideale speler voor de beloften. Laat hem maar met amateurcontract revalideren en mooi in beloftes laten spelen/invallen.

Misschien zal het ooit nog wat worden.

Mag van mij ook, speelde vorig seizoen goed bij RKC. Dit seizoen is het er nog niet uit gekomen.
Kalmte alleen kan u redden.

Vedetski

Het aanstaande eigen beloftenteam is inderdaad een prima alternatief voor hem, waar hij zowel minuten kan maken om in wedstrijdritme te komen als ook minuten kan maken om zich te bewijzen.